Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Get Well Toruń vs Grupa Azoty Unia Tarnów | PGE Ekstraliga | #żużelnażywo #nażywo

 
!!! DOTACJE / NAPIWKI: !!! tipanddonation.com/magazyn-sportowy Dotacje / napiwki są dobrowolne! Zapraszam do współpracy biznesowej! :) kaombre.biznes malpka interia.pl *Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) Cześć, dziękuję, że wybrałeś moją transmisję. Są tu dostępne wszystkie transmisje ze świata sportów: skoki narciarskie, piłka nożna, żużel. Transmisje są dostępne w jakości 1080p, jako jedyna transmisja na całym Youtube! :) Regulamin kanału "MAGAZYN SPORTOWY": 1) Wszelkie użyte materiały nie należą do mnie, są własnością firm: NC+, Eurosport i wszelkie znaki towarowe również. Transmisje na kanale "Kaombre !" są tylko i wyłącznie promocją i zachęceniem widzów do wykupienia pakietu telewizyjnego. Zgodnie z art. 29, stanowiącym Prawo Cytatu. Kanał "Kaombre !" z samego udostępniania transmisji nie czerpie żadnych korzyści dla osoby własnej, napiwki są rzeczą dobrowolną i nie podlegają pod przymusową opłatę za oglądanie materiałów (zgodnie z np. abonamentem). 2) Widzowie zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu Kanału. Kanał "Magazyn Sportowy" zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Kanału w każdej porze dnia i nocy. 3) Każde naruszenie będzie skutkowało: odesłaniem do Regulaminu Kanału, jeżeli po ponownym zapoznaniu się, widz zachowuje się w sposób naganny, administracja kanału "Magazyn Sportowy" zastrzega sobie prawo do banowania użytkowników. 4) Zgodnie z podpunktem 3., Regulaminu Kanału, wszelkie odwołania od bana / wyciszenia / usunięcia komentarza, nie będą rozpatrywane. 5) Napiwki / donejty są dobrowolne, kanał "Magazyn Sportowy" nigdy nie będzie wymuszać opłaty za udostępnioną transmisję. Napiwki są rzeczą dobrowolną ze strony oglądającego, jednakże są również bardzo miłym gestem i podziękowaniem. 6) Szanujemy oglądających, nie wymuszamy na kanale "Magazyn Sportowy" transmisji poza planowanych. 7) Kanał "Magazyn Sportowy" zastrzega sobie prawo do wyemitowania napisu informującego o przyszłych transmisjach na ekranie podczas trwania transmisji na żywo. tagi: SKOKI NARCIARSKIE, SKI JUMPING, UEFA CHAMPIONS LEAGUE, UEFA, FIFA, EUROPA LEAGUE, SKOKI, STOCH, ŻYŁA, HULA, ZABAWA, ADRENALINA, EMOCJE, LOTTO EKSTRAKLASA, EUROSPORT, NA ŻYWO, LIVE, DRUŻYNÓWKA, VIKERSUND, NORWEGIA, SKOCZNIA, LECH POZNAŃ, REAL MADRYT, FC BARCELONA, EKSTRAKLASA, JAGIELLONIA, ARKA GDYNIA, EUROSPORT, EUROSPORT 2, RAFONIX, TVP, KRYSZTAŁOWA KULA, BOXDEL, STEFAN HULA, PIOTR ŻYŁA, MACIEJ KOT, ADAM MAŁYSZ, APOLONIUSZ TAJNER, FULL HD, DANIEL MAGICAL, BRAK LAGÓW, BEZ LAGÓW, NAJLEPSZA JAKOŚĆ, TRANSMISJA, NA CZASIE, LIVE, NA ŻYWO, CZAS, KARTA, NA, CZASIE, SPORT, PIĘKNO, SPORTU, EMOCJE, RADOŚĆ, ŁZY, KLAUN, KOSZALIN, DEEJAYPALASIDE, #mahonek #danielmagical #grubymelansz #wersalkatv #famemma #youtubeshore

 


Tennis Haxball Zone
 
Data pliku video: 2018-08-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnowski

Powiat tarnowski - jeden z dużej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku. Obejmuje tereny o obszarze 1413 km², znajdujące się w województwie małopolskim, a jego siedziba mieści się w Tarnowie. Sam Tarnów nie wchodzi w skład powiatu, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu wchodzą gminy: Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Rzepiennik, Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice.

Południowa część powiatu z uwagi na swój zróżnicowany krajobraz oferuje znakomite warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i do konnych przejażdżek. Atrakcje regionu stanowią również cenne zabytki historyczne. Rozwinięta jest tutaj gałąź związana z rekreacją na terenach wiejskich. Gospodarstwa agroturystyczne i pensjonaty wiejskie zapraszają wszystkich turystów i mieszkańców zmęczonych miejskim hałasem.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola