Tarnowscy Pogromcy Smoga, 25 SIERPNIA - Miejski serwis informacyjny: Tarnów, Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna
Belka
Piątek, 17 Sierpnia 2018   imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tarnowscy Pogromcy Smoga, 25 SIERPNIA

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Gra terenowa dla całych rodzin, warsztaty koralowe, zumba w plenerze, bezpłatne badania, znakowanie rowerów, ekologiczny pokaz mody czy koncert zespołu The Stream Cover Band, to niektóre z wielu atrakcji czekających na wszystkich, którzy w sobotę 25 sierpnia między godz. 10 a 18 pojawią się na tarnowskich Błoniach na pikniku ekologicznym Tarnowscy Pogromcy Smoga.

Pełna treść wiadomości na: bd882650f060c3c0bc5d81dfa820d2a6
tarnow.pl, Źródło artykułu: tarnow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnowski

Powiat tarnowski - jeden z dużej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku. Obejmuje tereny o obszarze 1413 km², znajdujące się w województwie małopolskim, a jego siedziba mieści się w Tarnowie. Sam Tarnów nie wchodzi w skład powiatu, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu wchodzą gminy: Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Rzepiennik, Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice.

Południowa część powiatu z uwagi na swój zróżnicowany krajobraz oferuje znakomite warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i do konnych przejażdżek. Atrakcje regionu stanowią również cenne zabytki historyczne. Rozwinięta jest tutaj gałąź związana z rekreacją na terenach wiejskich. Gospodarstwa agroturystyczne i pensjonaty wiejskie zapraszają wszystkich turystów i mieszkańców zmęczonych miejskim hałasem.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola