Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

8.10.16 godz 2.14 Tarnów. Impreza Policjantów. Psychiatryk za wezwanie Policji CC CENZURA

 
Szpital Psychiatryczny za wezwanie Policji w związku z zachowaniem policjantów m.in. z kierownictwa tarnowskiej Policji. Policjant Dariusz M z KP Tarnów-Zachód oraz pozostali śmieją się, że kobieta "nagrywa". 10 dni później i wielokrotnie później policjant Dariusz M zeznaje, że "u niego nic się nie działo, nie było głośno" "on boi się kobiety, boi się o życie swoje i swojej córki oraz o swoich gości, jest nękany bezzasadnym wzywaniem Policji. W czerwcu 2016r. b. prokurator Apelacyjny w Krakowie p. Artur Wrona oraz prokurator Rejonowy w Tarnowie złożyli w SR w Tarnowie wniosek: "DOTYCHCZASOWE ZACHOWANIE KOBIET NAKAZUJE POTRZEBĘ PRZYJĘCOA KOBIET DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO BEZ ICH ZGODY"/ Prokurator Okręgowy w Tarnowie i Prokurator Regionalny w Krakowie nadal nie podali podstawy prawnej i faktycznej dla swoich działań.

 


Krys Tarnow
 
Data pliku video: 2018-10-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnowski

Powiat tarnowski - jeden z dużej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku. Obejmuje tereny o obszarze 1413 km², znajdujące się w województwie małopolskim, a jego siedziba mieści się w Tarnowie. Sam Tarnów nie wchodzi w skład powiatu, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu wchodzą gminy: Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Rzepiennik, Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice.

Południowa część powiatu z uwagi na swój zróżnicowany krajobraz oferuje znakomite warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i do konnych przejażdżek. Atrakcje regionu stanowią również cenne zabytki historyczne. Rozwinięta jest tutaj gałąź związana z rekreacją na terenach wiejskich. Gospodarstwa agroturystyczne i pensjonaty wiejskie zapraszają wszystkich turystów i mieszkańców zmęczonych miejskim hałasem.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola